DIESEL ORGANIC CLEANER

Prevence proti bakteriím v naftě

VLASTNOSTI

Inovativní ochrana před znečištěním nafty. Významné omezení biocidních přípravků spojené s jejich environmentální škodlivými složkami nás motivovaly přistupovat k otázce ničení bakterií, kvasinek, hub v naftě novým způsobem. Výsledek: DOC – DIESEL ORGANIC CLEANER jsme vytvořili jedinečný produkt, který není založen na známých nebezpečných složkách a je přístupný a bezpečný pro koncového uživatele. Jako preventivní ošetření pracuje DOC už před vznikem škodlivé organické kontaminace. DOC upravuje prostředí pro život mikroorganismů, tak aby v něm dále nepřežili!

OBLAST POUŽITÍ

Speciálně doporučujeme pro skladovací nádrže, čluny, zemědělské stroje a karavany. Dále pro všechny vozidla či naftové nádrže před dlouhodobým nebo sezónním uskladněním vozidla / nádrže. Vhodné pro všechny dieselové motory, vhodný i pro bionaftu.

APLIKACE

Do naftového systému přidávejte pravidelně každé 3-4 měsíce. Speciálně doporučujeme pro skladovací nádrže, čluny, zemědělské stroje a karavany. Dále pro všechny vozidla či naftové nádrže před dlouhodobým nebo sezónním uskladněním vozidla / nádrže. V případě silného znečištění motorové nafty je třeba nádrž a palivový systém před ošetřením vyčistit!

DÁVKOVÁNÍ A DOBA PŮSOBENÍ 

ml300 ml / 60-80 l paliva     cas  Působí během jízdy

OBSAH 300ml
KÓD PRODUKTU 33650

VIDEO

 [al2fb_like_button]