DPF TOP GUN CLEANER

Čistič filtru pevných částic pomocí aplikační pistole

VLASTNOSTI

DPF Top Gun Cleaner rozpouští a odstraňuje saze usazené ve filtru pevných částic. Produkt značně zjednodušuje práci, protože filtr není třeba před čištěním demontovat. Čisti snadno a je šetrný vůči materiálům používaným ve filtrech jako je hořčík, hliník, zinek a kadmium. Je vhodný pro všechny a tedy i pro nejnovější generace filtrů pevných částic.

OBLAST POUŽITÍ

Je vhodný pro všechny, tedy i pro nejnovější generace filtrů pevných částic

APLIKACE

Před čištěním zkontrolujte hladinu oleje. Nastavte na pistoli regulaci vzduchu a sání tekutiny tak, aby přes aplikační hadičku vycházel produkt ve formě pěny. Demontujte teplotní senzor, který bývá umístěn na DPF filtru. Otvorem aplikujte produkt pomocí aplikační vzduchové pistole. Senzor opět namontujte a produkt nechte působit cca 20 minut. Do nádrže přidejte 33450 – DPF Power Clean (375ml) a následně proveďte zkušební jízdu v rozsahu 20-30 km. Aplikaci produktu provádějte na vychladlém vozidle. Při velkém znečištění postup opakujte.

POSTAČUJE NA

Na dokonalé vyčištění FAP/DPF filtru potřebujete 500 – 1000 ml produktu. Záleží to na velikosti samotného filtru pevných částic.

DÁVKOVÁNÍ A DOBA PŮSOBENÍ 

ml500 – 1000 ml / 1 čistící proces     cas  Přibližně 50 min.

DOPORUČENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

DPF GUN FLUSH

DPF GUN FLUSH – aplikační pistole pro DPF Top Gun Cleaner

ODKAZ NA ČLÁNEK

…čištení a regenerace DPF/FAP filtru

více info…    stáhnout pdf
OBSAH 1000 ml
KÓD PRODUKTU 33481
[al2fb_like_button]

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *