DIESEL SYSTEM SUPER CLEAN

Čistič palivového systému – dieselové motory

VLASTNOSTI

Diesel System Super Clean je vysokovýkonný čistič pro dieselové motory. Má excelentní čistící účinky. Eliminuje znečištění způsobené provozem v celém palivovém systému. Odstraňuje pryskyřičný povlak a uvolňuje zalepené vstřikovací otvory a čerpadla. Eliminuje karbonové zbytky a saze ve válcové oblasti. Maže a chrání dieselový vstřikovací systém a horní válcovou oblast (mazání v souladu s DIN 590 HFRR). Také zlepšuje atomizaci paliva.

OBLAST POUŽITÍ

Výrobek je optimalizován pro použití v autech s filtrem pevných částic a obsahuje pouze bezpopolnaté ingredience. Je doporučován pro vozidla s turbem is katalyzátorem.

APLIKACE

Přidejte přímo do palivové nádrže nebo aplikujte pomocí čistícího příslušenství.

OPAKOVACÍ CYKLUS

Každých 10.000 km nebo 1x za půl roku.

DÁVKOVÁNÍ A DOBA PŮSOBENÍ 

ml375 ml / 80 l paliva     cas  Působí během jízdy

OBSAH 375 ml 1000 ml 5 l 10 l 20 l 200 l
KÓD PRODUKTU 33398 33399 33390 33394 33393 33392
[al2fb_like_button]

2 komentáře u „DIESEL SYSTEM SUPER CLEAN

  1. Dobrý deň, je možné diesel system super clean použiť aj na priame zapojenie do palivového čerpadla, tzn. použiť ho neriedený? Motor so vstrekovacím systémom common rail

    1. Dobrý deň, Áno je možné použiť produkt DSSC na priame čistenie bez riedenia. Máme zariadenie, kde sa na vstup a výstup napojí zariadenie s ktorým sa robí priame čistenie. Odpojí sa palivová nádrž a auto je naštartované zhruba 30min. na samotný koncentrát tejto chémie. Produkt má rovnaké spaľovacie vlastnosti ako palivo a zároveň čistí a premazáva. Máme veľa spokojných zákazníkov, ktorý práve takto čistia vstreky. Je vhodný aj pre autá s Common railom.
      Prajem pekný deň.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *