OXICAT

OXICAT - Čistič lambda sondy a katalyzátoru

Oxicat je nejnovější technologický produkt speciálně vyvinutý tak aby překonával současné normy ekologie. Oxicat rozpouští pryskyřici a saze na lambda sondě a v katalyzátoru. Je určen pro benzinové, dieselové a také hybridní systémy. Je ideální hlavně pro 4-taktní motory. Po bezpečném vyčištění lambda sondy zajišťuje její správnou funkci což má za následek optimalizaci chodu motoru, spotřeby a emisí. 

PROČ OXICAT? 

Během provozu vozidla se usazují nečistoty jako v katalyzátoru, tak i na lambda sondě. To způsobuje výrazně zvýšenou spotřebu paliva, postupnou ztrátu výkonu motoru a zvýšené emise jako je oxid uhelnatý a uhlovodíky, které značně znečišťují naše životní prostředí. Unikátní formule Oxicat funguje tak, že speciální aktivní složky produktu neshoří ve spalovací komoře. Postupně se tak dostávají do celého výfukového systému. Oxicat tak proniká do zbytků nečistot a postupně je rozpouští během provozu vozidla.

OBLAST POUŽITÍ

Nový čistič pro celý výfukový systém (lambda sonda, katalyzátor, turbo a také EGR ventil). Je určen pro benzinové, dieselové a také hybridní systémy. Je ideální hlavně pro 4-taktní motory.

APLIKACE

Přidejte před tankováním do palivové nádrže.Produkt přidávejte každé 3 měsíce nebo 10.000 km.

DÁVKOVÁNÍ A DOBA PŮSOBENÍ

Obsah: 300 ml / 60-80 l. Působí během jízdy.

ODKAZ NA ČLÁNEK