DPF FLUSHING LIQUID

Čistič filtru pevných částic – výplach

VLASTNOSTI

DPF Flushing Liquid rozpouští a odstraňuje všechny pozůstatky sazí z filtru pevných částic. Produkt se navazuje na saze a po určitém čase vznikne ve filtru kašovitá hmota, která se po procesu čištění jednoduše vypláchne. DPF čistí snadno a může být použit na všechny hliníkové, hořčíkové, zinkové a kadmiové části. Produkt je vhodný i na nejnovější generace filtrů.

OBLAST POUŽITÍ

Pro auta s filtrem pevných částic.

APLIKACE

POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ!
Před použitím protřepejte! Filtr demontujte a zablendujte všechny otvory kromě jednoho. Produkt nalijte v požadovaném množství do filtru a nechte působit cca 8-10 hod. Je důležité, aby byl zaplněn celý filtr, proto ho občas protřepejte, aby se čistící kapalina dostala i do těch nejmenších koutů. Pokud hladina klesne, produkt dolijte opět do plna. Nejdůležitějším krokem čištění je jeho důkladné vypláchnutí teplou a čistou vodou. Pokud používáte tlakový stroj, dávejte pozor, abyste neměli nastavený příliš vysoký tlak, protože jinak byste mohli uvolnit speciální lepené spoje, které se ve filtru nacházejí. Následně filtr důkladně vysušte, namontujte a vyresetujte chybu přes diagnostiku. Do nádrže přidejte 33450 – DPF Power Clean (375ml) a proveďte testovací jízdu po dobu alespoň 20 minut.

POSTAČUJE NA

Na dokonalé vyčištění FAP/DPF filtru potřebujete doplna zalít DPF filtr přípravkem DPF Flushing Liquid. To znamená, že potřebujete minimálně 3 – 8 l produktu. Záleží to na velikosti samotného filtru pevných částic.

DÁVKOVÁNÍ A DOBA PŮSOBENÍ 

ml4 – 8 l / 1 čistící proces     cas  Přibližně 10 hodin

ODKAZ NA ČLÁNEK

…čištení a regenerace DPF/FAP filtru

více info…    stáhnout pdf
OBSAH 1000 ml 5 l 10 l 25 l 200 l
KÓD PRODUKTU 33449 33440 33444 33441 33445
[al2fb_like_button]

 

FOTO REPORT

Vymontovat DPF filtr (pokud nepůjde vymontovat, bude nutné povolit nápravu)

1

Špinavý filtr …

2

Použít přípravek DPF FLUSHING LIQUID a postupovat přesně podle návodu k použití.

3

Důkladné vypláchnutí teplou a čistou vodou.

4

Výsledek po čištění DPF filtru pevných částic pomocí DPF FLUSHING LIQUID od BLUECHEM

5

Nechat filtr dobře vyschnout (případně profouknout kompresorem). Do nádrže před tankováním nalít 33450 – DPF Power Clean (375ml) jak je doporučeno po vyčištění DPF filtru. Pokud bude hlásit chybu třeba ji vyresetovat přes diagnostiku.

 [al2fb_like_button]