NANO ENGINE SUPER PROTECTION

Ochrana motorů na bázi nanočástic

VLASTNOSTI

Tento produkt vytváří vysoce aktivní anti-třecí nano bariéru v oleji. Tato bariéra chrání všechny vnitřní plochy v motoru a jeho součásti a mimo jiné i olejový systém, diferenciály a převodové skříně.
Nano Engine Super Protection ponechává o-kroužky a hřídelová těsnění měkké a pružné. Poskytuje vysoce výkonnou ochranu před opotřebením a slzením. Také zlepšuje proudění oleje během studených startů a zajišťuje hladší a tišší chod motoru. Zvyšuje výkon motoru a výrazně prodlužuje životnost agregátu Má excelentní vlastnosti ‚chodu na sucho‘.

VIDEO

OBLAST POUŽITÍ

Nano Engine Super Protection je vhodný pro všechny benzinové a dieselové motory. Zda jsou to dieselové motory se systémem common rail jakož i benzínové motory s přímým vstřikováním. Vysoce doporučen pro motory s turbem, katalyzátorem a také filtrem pevných částic.

APLIKACE

Nano Engine Super Protection přidejte do nového oleje při každé výměně oleje. Před použitím doporučujeme vyčistit olejový systém přípravkem 33018 – OIL SYSTEM CLEANER.

OPAKOVACÍ CYKLUS

Při každé výměně motorového oleje.

DÁVKOVÁNÍ A DOBA PŮSOBENÍ 

ml300 ml / 5 l oleje     cas  Působí během jízdy

OBSAH 300 ml 5 l 10 l 20 l 200 l
KÓD PRODUKTU 33181 33550 33554 33551 33552
[al2fb_like_button]

2 komentáře u „NANO ENGINE SUPER PROTECTION

  1. Dobrý den,zakoupil jsem výrobek :NANO ENGINE SUPER PROTECTION na ochranu motorů na bázi nanočástic.
    Mám starší vozidlo škoda octavia II r.v. 2006 1,9 TDI PD 77kw.
    Najeto 206000km.
    Prosím můžu to nalít do oleje .. Nepoškodím si motor, nebude rozpouštět karbon v motoru a pak přijde k zadření motoru ..
    Prosím o zkušenosti informaci děkuji .

    1. Dobrý deň,
      pri starších vozidlách, ktoré majú najazdené od 100 000km a viac odporúčame použiť produkt Oil System Care.
      Do novších vozidiel, ktoré majú cca menej ako 100 000km tak odporúčame NANO ENGINE SUPER PROTECTION. Avšak ak zákazník chce použiť NANO ENGINE SUPER PROTECTION a má najazdených viac ako 100 000km, je dobré ale ešte pred tým dať Oil System Care a po ďalšej výmene oleja použiť NANO ENGINE SUPER PROTECTION. Ak ste už dali NANO ENGINE SUPER PROTECTION nemusíte sa báť žiadneho problému, avšak pre Vás by bol lepší ten Oil System Care, pretože je aj viac hustejší. Odporúčame aj pri výmene urobiť preplach motora pomocou Oil System Cleaner. Takou kombináciou aj minimalizujete spotrebu oleja.

Komentáře nejsou povoleny.