NANO AUTOSKLO

Kompletní sada pro skla automobilu

VLASTNOSTI

Aktivní bezpečnost díky zlepšené viditelnosti ve dne, v noci i za deště. Nízká přilnavost hmyzu, menší nutnost seškrabávání námrazy a používání stěračů. Konzervace vydrží cca 20.000 km nebo 1 rok. Je odolná vůči vysokotlakým čistícím zařízením a mycím linkám. Sada stačí na jedno osobní vozidlo.

OBLAST POUŽITÍ

Konzervace skla může být použita na všechny skla automobilu, zpětná zrcátka, skleněné světlomety, skleněné sprchové kouty, zimní zahrady, střešní okna, atd.

VAŠE VÝHODY

  • lepší viditelnost v noci a za deště
  • snížena nutnost používání stěračů
  • podstatně menší nutnost škrábání námrazy ze skel
  • odolná vůči chemickému a mechanickému namáhání
  • účinnost cca 12 měsíců nebo 20.000 km

 Nano jak to funguje? 

Nano konzervace se skládají z neviditelných nanočástic. Během nanášení se tyto častice na ošetřované ploše inteligentně uspořádávají. Jedna část nanočástic vytváří chemickou vazbu s povrchem a druhá část se naopak obrátí opačným směrem, t.z. spojí se se vzduchem, čímž vznikají uvedené kvalitativní vlastnosti. Tímto automatickým pořádáním nanočástic se vytvoří extrémně tenká vrstva podobná sklu, která dlouhodobě chrání před agresivními vlivy okolního prostředí.

Nanesení konzervační vrstvy.
icon_castice1

Částice se začínají pořádat.
icon_castice2

Částice se rovnoměrně uspořádali
icon_castice3

Jako příklad nám slúži príroda, najmä lotosový květ, který odpuzuje kapaliny a nezbývá na něm žádný prach – to je díky nanočásticím.

list

OPAKOVACÍ CYKLUS

1 krát za rok, nebo 20.000 km

VIDEO CO JE NANO?

APLIKACE 

Ošetření skla automobilu provádějte při běžné teplotě a vlhkosti vzduchu. Déšť nebo nedostatečné osušení skla před ošetřením může negativně ovlivnit spojení konzervace se sklem automobilu. Konzervace nesmí být nanášena na plochy, které jsou chladnější než 15°C a teplejší než 25°C. Doporučuje se automobil před ošetřením nechat vychladnout ve stínu/garáži! Bluechem konzervace skla může být použita na všechny skla automobilu, zpětná zrcátka, skleněné světlomety, skleněné sprchové kouty, zimní zahrady, střešní okna, atd.

1. Pracovní krok – Čištění
Sklo musí být zbaveny všech hrubých nečistot jako je hmyz, bláto, prach nebo asfalt. Ty můžete odstranit běžnými čisticími přípravky. Bluechem čistící mlíčko slouží k dokonalé odmaštění povrchu aby se konzervace mohla spojit se sklem. Mlíčko silně protřepejte a běžným papírovým ubrouskem ho naneste na všechny plochy, které chcete ošetřit. Pokud jste sklo odmastnili správně a důkladně, tak se vám film při nanášení mlíčka netrhá, ale zůstává na povrchu jako jednolitá neporušená vrstva bez mastných ok. Pokud je to opačně, jsou příčinou zbytky vosku z autoumýváren, které musí být úplné odstraněny opětovným nanesením a silným přeleštěním. Po nanesení nechte čisticí mlíčko úplně zaschnout a čistým ubrouskem ho úplně odstraňte. Zbytky mlíčka na laku, gumových a plastových plochách odstraníte vlhkou utěrkou. Po očištění skla čistícím mlíčkem se povrchu nedotýkejte prsty!

2. Pracovní krok – Konzervace
a) Smíchejte obsah nádob K1 a K2 (případně C1 a C2 ). Nádobku pevně uzavřete a 2 minuty silně protřepejte aby se složky dokonale smíchaly.
b) Odřízněte špičku míchací nádobky, nakapejte konzervaci na 1/2 čelního skla a horizontálními a vertikálními pohyby ji rovnoměrně rozetřete po povrchu a vyleštěte. Hotovo!

Povrch a kvalita jednotlivých skleněných povrchů se může lišit.
U některých se mohou vytvářet šmouhy. Ty můžete odstranit opětovným nanesením konzervace a vyleštit. Pokud se nepodaří šmouhy odstranit, můžete jejich po 24 hodinách jednoduše umýt přípravkem na čištění skla. Konzervace zůstane zachována.

FOTO APLIKACE 

– Povrch vyčistěte s čistící emulzí-přiložená v sadě .
– Poté důkladně promíchejte Nanočistiacu emulzi (75 ml čisticí mléko)(obr.1)
– Odstřihněte vrch uzávěru lahvičky (obr.2)
– Naneste Nanočistiacu emulzi na sklo (obr.3)

nanno1

– Rozetřete krouživým pohybem po celém povrchu skla (obr. 4)
– Nechte schnout pár minut cca 3-4 min.
– Pokud je film poškozen (mastné oka) opakujte aplikaci s nano čisticí emulziou na daném místě, bez sušení.
– Po uběhnutém čase vyleštěte krouživými pohyby (obr. 5)
– Upozornění: Nedotýkejte se rukama čelního skla až do ukončení čistícího procesu!

 

nanno2

– Smíchejte zložkyK1a K2v poměru 1: 1 (obr. 6) …
– … A dobře promíchejte přibližně 2 minuty (obr. 7)

nanno3

– Odstřihněte vrch uzávěru lahvičky, (obr. 8) …
– … A směs naneste na měkký hadřík (obr. 9)

nanno4

– Naneste na čelní sklo (obr. 10)
– Ošetření provádějte postupně po částech. 
– Po uplynutí 1 min. vyleštěte povrch (obr. 11​​) 
– HOTOVO !!!

nanno5

Nano – stále to samé?

Ne všechno, co se nazývá nano, i obsahuje nanotechnologie. Mnoho výrobků založených na bázi silikonu, teflonu, oleje nebo akrylu má označení nano. Výrobky sice mají vodoodpudivý účinek, avšak pouze krátkodobý. Tyto výrobky rychle vyprchají a nevydrží dlouhé mechanické opotřebení, tj k dosažení nanoefektu by se vrstva musela znovu a znovu nanášet, resp. by to mělo za následek vznik nepříjemných šmouh. Naše nano produkty jsou vyrobeny skutečnou nanotechnologií a jsou certifikovány.
Jen skutečná nanotechnolgia dává dlouhodobou záruku kvality.

OBSAH BALENÍ

  • 75 ml čisticí mléko
  • 15 ml konzervace K1
  • 15 ml konzervace K2
OBSAH 75 ml čisticí mléko +K1 15 ml + K2 15 ml
KÓD PRODUKTU 21187
[al2fb_like_button] [slideshow_deploy id=’1462′]

 

CERTIFIKAT

certifikat_nano

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *